Followers

Friday, 8 February 2013

LUSHowy konkurs

Dziewczyny już od dawna słyszę wzdychania i peany na temat kosmetyków LUSH a że sama je lubię postanowiłam przygotować dla Was konkurs :) Ale tym razem nic za darmo będzie zadanie :) Ale o tym za chwilę


Nagroda będzie jedna przygotowana indywidualnie na osoby, która wygra konkurs w oparciu o jej profil kosmetyczny :) będzie to paczka z różnego typu kosmetykami wartość paczki będzie zależała od ilości uczestników konkursu a mianowicie
1-200 uczestników wartość paczki 40 GBP
251-400 uczestników 80 GBP
451 i wzwyż 120 GBP

A teraz mały regulamin


Regulamin:
1.      Zgłaszając się do rozdania akceptujesz niniejszy regulaminu oraz wymienione  w nim zasady rozdania
2.      Organizatorem i sponsorem rozdania jest właściciel bloga wyspy-bergamuta.blogspot.co.uk, czyli Portiferole :)
3.      Koszt wysyłki nagrody pokrywam rownież ja-Portoferole :)
4.      Udział w rozdaniu mogą brać wszyscy prowadzący aktywne blogi ( a nie tylko blogi przygotowane dla potrzeb rozdań) będące publicznym obserwatorem mojego bloga
5. Uczestnicy konkursu zobligowani są także do dodania baneru na swoim blogu informującego o rozdaniu, dodania mojego bloga do blogrolla, a także do aktywnego uczestniczenia w życiu bloga ( będzie to weryfikowane).
5a. Wymagane jest odpowiedzenie na pytania zadane poniżej i przesłanie odpowiedzi drogą mailową.
6.       O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany na łamach bloga oraz w osobnej wiadomości meilowej
7.      Zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania.
8.      Rozdanie trwa w dn. 08.02.2013 – 27.04.2013 do północy.
9.      Rozdanie zostanie przedłużone jeśli zgłosi się mniej niż 50 osób.
10.  Na adres zwycięzcy czekam 3 dni od ogłoszenia wyników.
11.  Dane (imię, nazwisko, adres zamieszkania) zostaną użyte tylko i wyłącznie na potrzeby rozdania i do wiadomości prowadzącej bloga.  
12.  W rozdaniu może wziąć udział osoba pełnoletnia bądź posiadająca zgodę opiekuna/rodzica.
13.  Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
14.  Wszelakie pytania kierować proszę na: portiferole@gmail.com


A teraz czas na zadanie: w zasadzie zadanie składa się z dwóch etapów na wasze odpowiedzi czekam na maila natomiast zgłoszenia pod tym postem. A oto zadania:
1. Wymień składniki i uzasadnij własnymi słowami a nie ściągnięte z neta skłądniki jakie szkodzą naszemu zdrowiu i uzasadnij dlaczego. 
2. Przygotuj skład jaki wg Ciebie byłby najlepszy do Twojej cery mam na myśli kremu i masła/balsamu do ciała :) Bazując na naturalnych składnikach prosze o nie kopiowanie składów z istniejących kosmetyków możecie się na nich wzorować ale nie kopiować całkowicie.
3. Uzasadnij co jest dla Ciebie składnikiem organicznym/naturalnym i dlaczego ( lista przynajmniej 10 ale im więcej tym lepiej).

Na maile od Was tak samo jak i na zgłoszenia czekam do 27/04/2013 roku wyniki postaram się ogłosić do 7-10 dni od zakończenia konkursu. O odpowiedzi proszę na maila by nie sugerowac innym odpowiedzi ale także by mi było to łatwiej ogarnąć. 


Poniżej baner do umieszczenia na blogu: 

Będzie mi miło jak dodacie notkę u Was na blogu w celu poinformowania o rozdaniu ale nie jest to wymagane. Upraszam do przeczytania regulaminu jak i do zgłaszania się wg podanego wzoru poniżej:


Obserwuje jako:
E-mail:
link do aktywnego baneru i blogrolla: 
Zapraszam :)


Ps... Osoby zgłaszające się tylko na poczet konkursu a potem znikające będą wpisane na moją czarna liste blogerek i wykreslone z jakichkolwiek późniejszych konkursów....10 comments:

 1. Muszę pomyśleć nad odpowiedzią,ale chętnie wezmę udział - kto by nie wziął - jak nie ja - maniaczka LUSH'owa :P

  ReplyDelete
 2. Nigdy nie miałam nic z tej firmy więc może się skusze

  ReplyDelete
 3. A właśnie czytam, że wygrałaś u Pauli:) Gratuluję:)

  ReplyDelete
 4. Kochana zamieszczam wpierw banner konkursowy u mnie na blogu, a zgłoszenie wyślę później, bo jednak trochę trzeba się wysilić ;)

  ReplyDelete
 5. Dziewczynki pod tym postem bardzo proszę tylko zgłoszenia czyli obserwuje jako, email i link do bloga a odpowiedzi na zadane pytania na maila :)

  Reszta komentarzy pod innymi postami błagam :)

  ReplyDelete
 6. Bardzo ciekawy konkurs, chętnie wezmę w nim udział :)
  Miłego wieczorku ;*

  ReplyDelete
 7. Nie odebrałam Twojego komentarza jako złośliwość,dziękuję Ci,że zwróciłaś na to uwagę bo niestety adres mógłby wpaść komuś nieuczciwemu..różni są ludzie.

  ReplyDelete
 8. Bd się musiała zgłosi, jak pomyślę nad odp :)

  ReplyDelete
 9. Pozwoliłam sobie wrzucić info o rozdaniu na mojego bloga konkursowego http://rozdanie.blogspot.com/ Byłoby mi miło, gdybyś mogła wrzucić mój banerek gdzieś do siebie:)

  ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...