Followers

Monday, 17 September 2012

Szkolenie

Kochane w ramach kolejnych przeprosin chciałam Wam sie usprawiedliwić dlaczego nie będzie mnie tak często jak powinnam tutaj i na Waszych blogach.... A więc jutro popołudniu jadę do teściów jutro teściowa ma urodziny :) w środe pierwszy dzień szkolenia, w czwartek jade na szkolenie do innego miasta :) w piatek po moim szkoleniu i pracy jedziemy do mnie do domu :) w niedzielę rano wracamy bo tesciu ma urodziny :) potem poniedziałek, wtorek szkolenie wracam w srodę rano a w piatek przyjeżdżają po mnie i moje graty :)


Więc obiecuję zaglądać i pisać ale nie wiem jak często i czy uda mi się pisac do Was wszystkich ale postaram sie :)

No comments:

Post a Comment

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...