Followers

Thursday, 23 August 2012

Alton Towers

Jakiś czas temu z moich wysp Bergamutach wybrałam się z moim M. na wycieczkę do Alton Towers był to co prawda tylko jeden weekend ale jakże miło było pokorzystać z wszystkich atrakcji tegoż wesołego miasteczka ( o ile ta nazwa w ogóle pasuje aczkolwiek wydaje mi się, że ona nie odzwierciedla doskonale tego co można znaleźć w Alton Towers).

Wyjeżdżając tam i zatrzymujac się w hotelu z tego resortu mozna miec dwa wejścia na dwa dni w cenie jednego więc my polecamy tą opcję zawsze ti kilkadziesiąt funtów w kieszeni :) Ale dość opisów poniżej wrzucam zdjęcia sami zobaczcie czy warto :)4 comments:

 1. O kurczę! Jesteś w jakimś ciekawym miejscu! Pisz o wszystkim co się dzieje jak najwięcej! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Akurat Alton Towers jest od mojego obecnego domu jakies 3 h jazdy samochodem a od mojego nowego domu 1h 45 minut więc to nie tak blisko ale w sekrecie dodam, że do terenów z czasow Robin Hooda nie mam daleko ;)

   Delete
 2. Tyle lat, ajeszcze tam nie dojechałam..:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jak my tam byliśmy to akurat była rodzina z Glasgow :D

   A co do pobytu to nie jest jakis drogi bo doba za rodzinę 2+2 kosztuje 99 zł ze śniadaniem :)

   Delete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...