Followers

Tuesday, 28 August 2012

Abbey Park, Newark Museum etc

A tutaj fotorelacja z kolejnej wycieczki w kolejne urokliwe miejsce a mianowicie  Leicester :) bardzo ciekawe wielokulturowe miasto z ciekawymi miejscami zresztą zobaczcie sami :)

6 comments:

 1. To są fotki z muzeum? Oj my również lubimy podróżować na razie po kraju, ale za rok wypuścimy się gdzieś dalej ;) Pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. To są dwa muzea i kilka zdjęć jednego parku Abbey Park :) my na razie po naszych Bergamutach jeździmy ale z czasem i gdzieś dalej :)

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam podróze ale niestety po zmianie pracy nie tak łatwo o urlopy. Te przepisy wysłac tutaj czy moze wiadomością?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oj tak z urlopami to ciężko w nowej pracy, ale za rok już sobie odbijecie :) a co do przepisów w wiadomości jeśli mogę prosić :)

   Delete
 4. wyśle jutro wiadmoscia bo dzis mam nerwy niestety przed jutrzejszym dnie(notka na blogu)

  ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...