Followers

Friday, 31 August 2012

Nasienie na wagę złota

Dziś trafiłam na kolejny intrygujacy artykuł Nasienie na wagę złota w którym to autorka przytacza różne próby zwabienia faceta do łóżka w celach prokreacyjnych... ale także pokazuje facetom jak cennymi dobrami dysponuja :)


Sama znam kilka przykładów gdzie kobiety na tyle zdesperowane i nastawione na posiadanie dzieci w swoje dni płodne podrywało w pubach facetów byleby zaciągnąć do łóżka, a jedna znajoma pojechała na wakacje  singli w tym celu i wróciła w ciąży ale i z HPV :/A jaka jest Wasza opinia na temat decydowania jednej osoby o prokreacji, bo jakby nie było dziecko potrzebuje obojga rodziców a co za tym idzie samotna matka nie może zaoferować tego co zaoferuje matka i ojciec poza tym takie zdobywanie spermy z banku nasienia czy też podrywanie faceta w celu zajścia w ciążę jest moim zdaniem bardzo krzywdzace względem dziecka.... a co wy myślicie ?

4 comments:

 1. Zgadzam się z Twoją opinią, to krzywdzące. Dziecko od początku jest pozbawione szansy na lepszy start. Umówmy się matka nigdy sama, nie zapewni tego wszystkiego co oboje rodziców. Z drugiej jednak strony samotnych matek jest wiele z różnych przyczyn losowych i to znowu nie dyskwalifikuje je i ich dzieci nie są też przez to gorsze. Jednak te bezmyślne definitywnie potępiam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Patilia ale ja nie potępiam samotnych matek z wyboru bo moja mama po śmierci taty też była samotną matką ale matki samotne z wyboru,które robią to bo mają takie widzi mi się potępiam bo świadomie krzywdzą własne dzieci...

   Delete
  2. o tym właśnie mówię...że bezmyślne potępiam, jak chyba każdy.

   Delete
  3. Zdziwiłabys się ale wiele osób chwali za odwagę :/

   Delete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...