Followers

Friday, 31 August 2012

The Lucky One

Hmmm jako, że wczoraj wieczorem miałam mały problem ze snem ze wzgledu na bólkolana to też kontynuowałam swój filmowy maraton :) i właśnie The Lucky One był filmem który znów wzruszył mnie do łez... Jest toniby dramat ale ma dużą porcje romantyzmu w sobie... Gorąco polecam bardzo bardzo ciekawy i interesujący film...........Aha wybaczcie, że tytuły podaję po angielsku ale oglądam je w oryginale na lovefilm więc nie znam polskich tytułów a jak wiadomo w Polsce lubią czasem przetłumaczyć tytuł w dziwny sposób :)

2 comments:

  1. też mi się podobał...kto by pomyślał, że gwiazda filmów młodzieżowych wyrośnie na takiego fajnego faceta! :)

    ReplyDelete
  2. Oj tak to prawda ale film też mnie zaskoczył mam na myśli scenariusz

    ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...