Followers

Sunday, 28 October 2012

Nasz domek

Hmmmmm nasz domek okazał się studnią bez dna :/ to co ładnie wyglądało zastawione roślinami i meblami aktualnie nie prezentuje sie za dobrze, ale do rzeczy czeka nas malowanie całego domu, ale to w grudniu dopiero po kastracji i za chipowaniu Tigerka.... Do tego musimy kupić nowy piekarnik, nową lodówke, sofę, mikrofalówkę, suszarkę do prania, dużą część mebli do salonu, dwa łóżka do dwoch sypialni, zerwać dywan w salonie i położyć panele.... Oj mogłabym wymieniać dalej mimo że nasz dom wymaga jeszcze mnóstwo pracy- o ogrodzie nie wspomnę to jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi :) Małymi krokami wszystko powoli zrobimy :)


Mamy w planie przenieść pralkę i suszarke do pomieszczenia gospodarczego- szopy w ogrodzie mamy bezpośrednie wyjście na nią przez tylne drzwi, ale musimy tam podpiąć elektrykę i wodę :) a w miejsce obecne pralki wstawić zmywarkę :) Wstawienie klapki dla kotów by mogły swobodnie wychodzić na dwór :) Zamieszczenie czujnika dymu i czadu, zmiana bojlera etc.....


Tak więc jak na razie czeka nas masa pracy i zachodu z domkiem ale grunt że pracujemy na własny domek i powoli dopieścimy wszystko :)


Na razie w sumie w głowie kotłuje mi się jedna myśl trzymajcie za nas kciuki byśmy dali radę z tym wszystkim może do wielkanocy uda się wszystko zrobić :)No comments:

Post a Comment

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...