Followers

Sunday, 28 October 2012

Kolanowych opowieści ciąg dalszy

Z moim kolanem udałam sie do ortopedy w szpitalu no i po badaniu okazało się, że nie jest ono w idealnej kondycji i niestety czeka mnie długa i żmudna rehabilitacja :( którą też zaczynam od poniedziałku, ale nie obejdzie się bez rezonansu na który czekam z utęsknieniem i który pewnie będzie za kilka tygodni i wtedy sie okaże co dalej z kolanem tzn czy operacja czy dalsza rehabilitacja.... Nie nastraja mnie to optymistycznie ale damy radę cokolwiek by sie nie działo :) Poza tym wiem, że na Was mogę liczyć i mogę sie Wam wyżalić :)

No comments:

Post a Comment

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...