Followers

Monday, 14 January 2013

14/01/2013 zmiany

Witam kochane,


Jako, że dziś zawitałam na pocztę dostałam ulotkę o tym, czego nie można wysyłać z i do UK ważna to informacja dla moich wszystkich wymiankowiczek :) zatem proszę o zapoznanie się w razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem :)

Jak zdjęcia otworzycie w osobnej zakładce lub oknie będzie dużo większe i wygodniej przeczytać


8 comments:

 1. czy to oznacza, że łatwopalnych nie wolno, perfum...? kurcze ciężko mi rozszyfrować, jeżeli możesz to pomóż. Dobrze, że wstawiłaś tą ulotkę!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie można produktów zawierających: 24 % alkoholu, aceton, benzen, petroleum, lighter fluid, farb i rozpuszczalników, niektórych perfum i preparatów po goleniu ( podejrzewam,że zależy od stężenia alkoholu i od wyżej i poniżej wspomnianych substancji), lakierow do paznokci i zmywaczy, magnesium, phosphorus, potassium, sodium, sodium hydrate, zinc powder i zapalniczek

   Delete
  2. uff...odetchnęłam z ulgą, na szczęście te moje nie są chyba aż tak zalkoholizowane :D

   Delete
 2. Boże...Mam nadzieje,że nic "zakazanego" Tobie nie wysłałam :p

  ReplyDelete
  Replies
  1. ja też mam taką nadzieję :) i mam nadzieję, że te moje 1,5 kg kosmetyków cie ucieszy :)

   Delete
  2. Na pewno ucieszy - z niecierpliwością oczekuję na listonosza :)

   Delete
 3. Szkoda :) Ale chyba jak wyślę lakier do paznokci to nic mu się nie stanie :) Ani go nie przymkną :)

  ReplyDelete
 4. Paczka nie przejdzie granicy wrócą ją do Ciebie po trzecim upomnieniu nałożą karę finansową

  ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...