Followers

Friday, 11 January 2013

VO5 Ultimate Hold Hairspray

Kolejny ale i ostatni produkt VO5 na dziś- jest to lakier do włosów z funkcją ochrony przed pogodą ( a ta zwłaszcza w Angli zmienną potrafi być :P)
Na wstę;pie zapraszam do strony producenta VO5


Lakier tak samo jak pianka to moje odkrycia roku 2011 :) Lakier jest ekstra mocny po nałożeniu na włosy pomaga utrzymac fryzurę w ryzach nawet przy porywistych wiatrach, czy lekkiej mżawce ( przy silniejszym zakładam, że używamy parasola lub chociażby kaptura). Nadaje włosom delikatny połysk, nie tworzy hełmu na głowie ( ohhh jak ja tego nienawidzę) ale bardzo dobrze trwala fryzurę, nie skleja włosów. Generalnie mogłabym wymieniać jego same zalety i zanudzac Was tym a tymczasem polecam :)


w mojej ocenie 5/6 odejmuje za zapach bo jest bardzo duszący :(

1 comment:

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...