Followers

Tuesday, 22 January 2013

Takie małe pytanie

Kto z Was odwiedza mnie z Wielkich Dróg w Polsce i z Kingston Upon Hull w UK ? Te dwie odwiedziny mnie bardzo ciekawią ;)

9 comments:

 1. na pewno nie ja :), ale widzę że do statystyk się zajrzało :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. A zajrzało się z ciekawości i teraz się ma zagwozdkę :D

   Delete
 2. Nie mieszkam w Wielkich Drogach, ale też pod Krakowem, i często właśnie tak wyświetla się moje IP - mogło więc chodzić o mnie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. A dziękuję za rozjaśnienie jednej sprawy :) przeglądałam statystki wiekszość wejść domyślam się czyja jest ale te dwie mnie zaciekawiły bo dużo z tych lokalizacji odwiedzin :) no to teraz czekamy na ujawnienie się podglądacza z hull :)

   Delete
  2. ja mieszkam bliżej Kielc a wyświetla moją lokalizację jako Kraków... :)

   Delete
 3. To nie ja. ;) Ale może ktoś się ujawni. ;D

  ReplyDelete
 4. Ja również NIE,choć bardzo bym chciała :)

  ReplyDelete
 5. Ja mieszkam w Jastrzębiu więc ja to też chyba nie jestem
  ;)

  ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...