Followers

Wednesday, 9 January 2013

Skin therapy Intensive Q10 hand and nail creamJest to krem którego zakupem niedawno chwaliłam się na blogu :) od czasu zakupu używam go i zdaję sobie sprawę, że jest to tylko kilka dni ale wyrobiłam sobie i ja i moja skóra już pewną opinię o nim.

Ale po kolei oto co o kremiku pisze producent


A oto co ja mam do powiedzenia:

Po pierwsze krem urzekł mnie zapachem  jest on po prostu przepiękny i utrzymuje sie bardzo długo na skórze, kolejna jak dla mnie zaletą kremu jest to, że wystarczy maleńka jego ilość by nawilżyć całe dłonie, wydajności nie będę opisywac, gdyż skóra moich dłoni jest dość specyficzna i ma znacznie wieksze potrzeby aniżeli Wasza skóra więc u mnie kremy do dłoni kończą się w rekordowym tempie, co zresztą zapewne zobaczycie po moim styczniowym denku :). Kolejną zaletą kremu jest jego kosystencja nie za gęsta nie za płynna taka w sam raz :)


W skrócie i na temat bardzo ale to bardzo polecam :)

1 comment:

  1. Nie miałam go, ja polecam do dłoni krem z Balea :)Albo z Neutrogeny :)

    ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...