Followers

Thursday, 24 January 2013

Optrex Multi Action Eye Wash

Teraz trochę nie kosmetycznie a mianowicie przedstawiam Wam płyn do mycia oka - ale to nie taki płyn, który używamy jak żel do mycia twarzy;) Najpierw popatrzcie na pudełko


Optrex to płyn który używamy jak coś nam wpadnie do oka np jak mi wczoraj peeling do twarzy dostał się do oka :) i co wtedy robimy a mianowicie bierzemy ten malutki niebieski kieliszeczek dołączony do płynu wlewamy do poziomu zaznaczonego na nim płyn pochylamy do przodu głowę przykładamy kieliszek do oka sprawiającego ból ale tak byśmy mieli pewność, że płyn nie wycieknie bokiem czyli dokładnie i szczelnie do oczodołu i następnie odchylamy głowę i mrugamy a płyn wypłukuje wszystko co znajduje się w oku. 
Nie jest to jednak woda jest to woda z płynem antyseptycznym ( nie radzę jednak próbować robić takiej mieszanki samodzielnie co najwyżej woda plus sól ale na pewno nie woda plus płyn antyseptyczny).


Gorąco polecam taki produkt gdyż jest on na prawdę pomocny mogą go nawet stosować dzieci :)

Znacie ten produkt ? Używacie ?

3 comments:

  1. No i fajne - bardzo mi się podoba. Mnie jak coś wpadnie to albo dłubię tam paluchem albo przepłukuję wodą...ale taką zwykłą, kranówą;)

    ReplyDelete
  2. Pierwszy raz o czymś takim słyszę:)

    ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...