Followers

Thursday, 24 January 2013

Vission Express Lens Cleaner

To w sumie też nie recenzja tylko przedstawienie Wam czego używam do czyszczenia moich okularków bo jako, że jestem bez nich ślepa jak kret dbam by były czyste :) płyn kosztuje £3.50 a zatem wcale nie mało jednakże przy używaniu kilka razy dziennie od lipca nadal mam jakieś 1/3 produktu a zatem jest bardzo wydajny :)
A Wy mam na myśli okularnicy jak ja czego użhywacie do czyszczenia ?

3 comments:

 1. Ja mam okulary tylko do komputera (chociaż już i tak ich nie używam:)) i do czyszczenia specjalna szmatka. Czasami też zwykłe mydło i woda żeby je odtłuścić:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Specjalna ściereczka tak samo jak płyn to podstawa dla mnie :)

   Delete
 2. Lubię bardzo wydajne kosmetyki :)

  ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...