Followers

Wednesday, 9 January 2013

Platinium Men balsam-żel po goleniu

Kolejna próbka która przyleciała do nas od Pani Domu

No i przy tym kremiku znów będę się powtarzała za mało materiału badawczo-porównawczego miał ten mój Pan czepialski jednakże z jednorazowego zastosowania był zadowolony zero pieczenia, zero ściągnięcia skóry do tego skóra mięciutka jak pupka niemowlaka :) Oczywiście ze względu na zbyt małą ilośc materiału porównawczego nie jest w stanie polecić ani odradzić choć sam jest zadowlony i kazał mi poszukać gdzie mogę kupić mu pełnowartosciowy produkt.


Z moich obserwacji przy nim zaczerwieniania w ogóle nie zaobserwowałam.

3 comments:

  1. Mój mąż bardzo lubi ten krem

    ReplyDelete
  2. Mój mąż bardzo lubi ten krem ;)

    ReplyDelete
  3. A ja nie mam męża i nie ma problemu :)

    ReplyDelete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...