Followers

Sunday, 20 January 2013

Rozbijamy bank :)

Jako, że przekroczyliśmy już 150 obserwatorów i nagroda została wygrana :) teraz tylko czekamy na adres postanowiłam podwić limit i zacząć nowy konkurs :) A zatem teraz czekamy na przekroczenietrzystu obserwatorów a oto kilka zasad:

1. Nagrodę funduję ja Portiferole i będzie to nagroda niespodzianka.
2. Nagroda jest skierowana tylko i wyłącznie do obserwatorów to spośród nich zostanie wylosowany zwycięzca, ale, że podwajamy licznę obserwatorów to i nagrody będą dwie a co za tym idzie dwóch zwycięzców :)
3. Uczestnicy proszeni są o zamieszczenie baneru w pasku bocznym by zaprosić więcej osób
4. Jeśli ktoś chce może wspomnieć w notce nie musi być osobna o tej akcji :)
5. Zachęcam do polubienia nas na FB spośród FB obserwatorów także wylosujemy wygraną :)


Zapraszam

9 comments:

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...