Followers

Sunday, 16 December 2012

A teraz o pracy i kolanie słów kilka

W pracy im mina zrzędła jak dostali list ze szpitala, że w nim przebywam i moja Team Leaderka zdecydowała się nawet do mnie zadzwonić i mnie przeprosić a ja tylko grzecznie jej powiedziałam, że po Takim zachowaniu ja z tej pracy rezygnuję i od dnia mojego powrotu ze szpitala ma 7 dni mojego wypowiedzenia wtedy zaczęła mnie przepraszać, błagać bym nie rezygnowała z pracy etc ale ja już mam coś innego na oku więc podziękowałam jej pięknie i tyle....A teraz co z kolanem no więc wynik rezonansu jest kiepski co prawda więzadła trzymają ale ledwo do tego nadal mam płyn w kolanie i rzepka oraz łąkotki też nie są w dobrej kondycji ale zdecydowali wstrzymać się z operacją i kazali połazić jeszcze 3 miesiące na fizjoterapię i hydroterapię więc pochodze aczkolwiek moja fizjaterapeutka rozkłada ręce bo ona już nie wie co robić z moim kolanem :( normalnie masakra jakaś :(No to się pożaliłam ale następne posty będą już radosne :)

2 comments:

 1. I jeszcze co do tego kolana, to moja kuzynka ma teraz lat 16, ale od kilku boryka się z bólem kolana. Niestety nie wiele jej pomagało. Ostatnio przeszła operację i wydaje się, że jest lepiej.
  Także wiem, jak ciężko jest leczyć schorzenia kolana... ale wierzę że i u Ciebie dobrze się to zakończy!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak samo było z kręgosłupem gibałam się kilka lat zanim zdecydowali się mnie operować więc czuję, że z kolanem będzie podobnie :(

   Delete

Dziękuję Ci bardzo za komentarz :* Każdy komentarz jest bardzo dla mnie ważny i istotny, jednakże bądź świadoma/świadomy, że komentarze są moderowane i wszystkie komentarze bedące reklamą, obraźliwe, czy też nic nie wnoszące do tematu nie będą publikowane. Rozważ czy to co piszesz ma odniesienie do treści posta jak również, czy poprzez słowa użyte w komentarzu nikogo nie obrażasz ?


Dodam też, że do wszystkich zostawiających komentarze zaglądam regularnie więc nie musisz zostawiać wpisu typu zapraszam do mnie etc...Raz jeszcze dziękuję za odwiedziny oraz za pozostawienie śladu po sobie...